Iwona Paszkowska – Prezydent Założyciel

Absolwentka Administracji Publicznej WSZiB, zawodowo ekspert rynku nieruchomości, związana z branżą ponad 20 lat, licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami uzyskała w Ministerstwie Budownictwa w trybie egzaminu państwowego,  właścicielka ABADO Nieruchomości. Organizowała wiele akcji dobroczynnych oraz angażowała się w projekty związane z ratowaniem zabytków. Uhonorowana tytułem Człowieka Roku 2016 w powiecie nowotymyskim. Fotoreportaż jej autorstwa z akcji „Studnisko” ukazał się w National Geographic.

 

ZARZĄD BPW POSNANIA 

kadencja 2017-2020

Agnieszka Surowik – Prezydent Zarządu

Certyfikowany Trener Biznesu i Coach, Dyrektor Operacyjny w sieci lokali gastronomicznych, dynamiczny Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, trenerem i szkoleniowiec w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz skuteczny praktyk tworzący i realizujący projekty rozwojowe i szkolenia dla firm. Absolwentka Politechniki Szczecińskiej – Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej, Politechniki Łódzkiej – studia podyplomowe – Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności, Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu – studia podyplomowe – Coaching Menedżerski i Trener Biznesu.

Hanna Kłopotowska – Sekretarz Zarządu

Absolwentka podyplomowych studiów Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Nottingham Trent University, UK. Z 20-letnim doświadczeniem w organizacjach międzynarodowych o profilu farmaceutycznym i medycznym, w tym na stanowisku Country Sales Manager do 2012 roku. Promotorka polskich topowych projektantów mody, w tym marki odzieżowej Zień – na terenie Wielkopolski. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, na kierunku Malarstwo i Rysunek. Obecnie realizuje się jako artystka. 

Hanna Koźlińska – Skarbnik

Blanka Kordylewska – Członek Zarządu

 

KOMISJA REWIZYJNA 

kadencja 2017 -2020

Anna Wróblewska – Przewodnicząca Komisji

Absolwentka Politechniki Poznańskiej Wydziału Budownictwa Lądowego, Inżynierii Środowiska ukończyła podyplomowe studia Executive MBA Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Nottingham Trent University. Od 30 lat właścicielka firmy konsultingowej działającej w obszarze ochrony środowiska. Od 1996 roku na różnych stanowiskach w międzynarodowych firmach produkujących systemy instalacyjne i rurociągi z tworzyw sztucznych : ostatnio w firmie Egeplast jako Dyrektor Exportu obszaru East.  W BPW od 1992 roku, były Prezydent klubu BPW Poznań East-West oraz były Prezydent Federacji Polskiej BPW.

Ewa Majchrzak – Członek Komisji

Leonarda Guzikowska – Członek Komisji