Nasz pierwszy klubowy wyjazd integracyjny rozpoczął się rajdem terenowym, składającym się z odcinka dojazdowego i odcinka specjalnego. Adrenalina skakała do granic możliwości. Docierając po kolei na metę stwierdziłyśmy, że dałyśmy radę i jesteśmy nieustraszone.

Po wymianie gorących opinii na temat trasy, zorientowałyśmy się, że znajdujemy się w baśniowej scenerii. Otoczyła nas czysta harmonia. Oczarowane miejscem i skuszone zapachami docierającymi z kuchni, powoli zaczęłyśmy delektować się wspaniałymi kulinariami.

Rozmawiałyśmy m.in. o literaturze skandynawskiej, o wielkich kobietach na przestrzeni wieków, misji i planach naszego Klubu na najbliższy rok.

Był też długi spacer po cudnej okolicy, połączony z grzybobraniem, a nasze ukochane psy wdzięcznie nam towarzyszyły. Długie dyskusje przerywane były wesołymi anegdotami i salwami śmiechu. Po spacerze i kolejnym zaserwowaniu nieziemskich potraw, spędziłyśmy uroczy wieczór przy kominku. Wzajemnie inspirowałyśmy się oraz notowałyśmy nasze pomysły. Późną nocą poszłyśmy spać.

Na drugi dzień, po pysznym śniadaniu i kawie z dodatkowymi rarytasami, długo nie mogłyśmy się rozstać. Należy tutaj dodać, że potrawy były przygotowane wyłącznie z naturalnych wiejskich produktów.

Bajeczność miejsca, gościna gospodyni (naszej miłej przyjaciółki Karoliny) oraz doznania spotęgowały wzajemną sympatię i dały nową siłę do dalszego działania. A to dopiero początek! Nasze wyjazdy będą cykliczne i już nie możemy się doczekać kolejnego. Mamy wspólne cele i pracujemy nad nowymi projektami, które zaprezentujemy już wkrótce!

Zapraszamy do naszego grona panie, które pragną dzielić się kompetencjami oraz profesjonalizmem, aby aktywnie wspierać kobiety i zmieniać świat na lepszy! Naszą moc odnajdujemy w przyjaźni i solidarności.

Cały fotoreportaż można znaleźć na naszej stronie na FB pod linkiem: https://www.facebook.com/bpwPosnania/posts/185249102021638

Kategorie: działania